Problémy s Amandou 247

STRÁNKAALIANCEPROTIAMANDÁM!STRÁNKAALIANCEPROTIAMANDÁM!STRÁNKAALIANCEPROTIAMANDÁM!STRÁNKAALIANCEPROTIAMANDÁM!STRÁNKAALIANCEPROTIAMANDÁM!STRÁNKAALIANCEPROTIAMANDÁM!STRÁNKAALIANCEPROTIAMANDÁM!STRÁNKAALIANCEPROTIAMANDÁM!STRÁNKAALIANCEPROTIAMANDÁM!STRÁNKAALIANCEPROTIAMANDÁM!STRÁNKAALIANCEPROTIAMANDÁM!STRÁNKAALIANCEPROTIAMANDÁM!STRÁNKAALIANCEPROTIAMANDÁM!STRÁNKAALIANCEPROTIAMANDÁM!STRÁNKAALIANCEPROTIAMANDÁM!

K čemu je tato stránka?

- diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "8229":
v.chrast
no co, nějak jsem musel začít...smiley
____________________________
Admin tým TV-Nora spol.
amanda247
?
v.chrast
JE MI TO LÍTO,

ale na své stránce se himbasackejwebmaster< uctivě k naší stránce moc nechoval! Přesto mu dávám ještě šanci! Pokud napraví neuctivá slova ze své stránky a nebo bude naše jméno cenzurovat slovem "popokatepetl"!

Do té doby, přesněji 9.5.07 4:44, nebude na této stránce odkaz na výše napsanou stránku zde uveden!

Po nápravě ho zde zdarma hned uvedeme do 24hod!

Pokud nebude náprava provedena, tak zde zdarma odkaz neuvedeme( můžete se snámi však domluvit telefonicky nebo e-mailem) nebo si dát odkaz na stránku" Mezistr s.r.o. "(sem si odkaz můžete zadat kolikrát chcete a kdykoliv chcete) webmaster
____________________________
Admin tým TV-Nora spol.

 
NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!NESNÁŠÍMEAMANDY!